گروه گرافیک تحریران

گروه گرافیک تحریران فعالیت های فرهنگی و هنری خود را در حدود سال ۱۳۷۴ آغاز کرد . با افتتاح لواز التحریر و کالای فرهنگی (تحریران) در نوقاب گناباد وارد عرصه فرهنگ و هنرشدیم.

از ابتدای کار هدف و برنامه ریزی مان بر مبنای اولین  و بهترین بود و در جهت نیل به همین هدف بزرگ تاکنون در بسیاری موارد اولین بودیم و سعیمان بر بهترین بودن قرار داشته است.

درسال ۷۴،۷۵،۷۶ اولین ارائه کننده بسیاری از کالا های لوازم التحریر به صورت مستقیم از تهران در شهرستان  بودیم.

در چند سال نماینده شهرستان برای کتب درسی و دفاتر تعاونی در بین سایر همکاران و دانش آموزان بودیم.

در سالها ی ۷۵،۷۶ با همت و تشویق پدرم و علاقه ای که به رایانه داشتم اولین رایانه با تجهیزات کامل  از قبیل پرینتر و اسکنر که در آن زمان در نوع خود بی نظیر بود را برای آغاز کاری بزرگ و قدم نهادن در مسیری سخت خریداری کرده و در گناباد راه اندازی کردیم.

با همکاری دوستان که سابقه فعالیت و کار عکس در مشهد داشتند اولین مرکز عکاسی دیجیتال و روتوش عکس و ترمیم و چاپ مجدد عکس های قدیمی در واحد صنفی با نام تایپ وتکثیر تحریران شروع به فعالیت جدی کردیم ، با بکارگیری بهترین و جدیدترین تجهیزات و آموزشی و به کارگیری نیروها حدود ۶ سال برترین تایپ و تکثیر و مجهزترین مرکز ارائه خدمات گرافیکی در گناباد بودیم.

در سال ۸۲ باثبت شرکت تعاونی خدمات فرهنگی هنری نگارشگران تحریران گناباد باهدف افزایش سطح فعالیت و خدمات اینترنتی بهد همشهریان محترم در این عرصه نیز گام نهادیم

از دیگر افتخارات و خدمات ما چندین دوره مسئولیت و لیاقت خدمت در هیأت رئیسه اتحادیه ی صنف خدمات رایانه و عکاسی این شهرستان که یکی از موسسان این اتحادیه نیز می باشم.

در حدود ۱۰ سال با سمتهای مختلف ریاست اتحادیه و یا عضویت در هیئت رئیسه اتحادیه و همچنین عضویت در هیئت رئیسه مجمع امور صنفی در دوره ها و سمتهای مختلف خدمتگزار اصناف و همکاران محترم بوده و هستم

اولین نرم افزار بانک جامع اطلاعات اصناف را طراحی و طی یک فرایند آمارگیری جامع اطلاعات اصناف شهرستان را جمع آوری و ثبت کردیم که در حال حاضر نیز مورد استفاده قرار دارد.

پس از ثبت شرکت و طی مراحل قانونی دومین مرکز ارائه خدمت اینترنت (مرکزisp تحریران را با ۲۵ خط آنالوگ راه اندازی کردیم .

اولین و بزرگترین کافی نت در شهرستان در محیطی به مساحت تقریبی ۲۰۰ متر و تعداد ۲۰ سیستم تجهیز و به بهره برداری رساندیم که در نوع خود در استان خراسان بی نظیر بود.

پس از گذشت زمانی کوتاه با توجه به نیازی در شهرستان احساس میشد و جهت ارائه خدمات بهتر و سرعت بالاتر اینترنت و صرف هزینه های بالا و طی مراحل اداری و قانونی سخت و همچنین دست وپنجه نرم کردن با خیلی مشکلات دیگر موفق شدیم اولین خطوط دیجیتال یا E1را در شهرستان برای استفاده و بهره مندی همشهریان از امکانات روز به بهره برداری برسانیم این در حالی بود که شرکت ما در مواجه و رقابت سخت و ناعادلانه و ناسالم با ۲ مرکز اینترنت آموزش و پرورش و دانشگاه آزاد اسلامی هردو به نحوی از امکانات دولتی استفاده می کردند بود اما باز به هدفمان اولین و بهترین بودن است ذکر کردیم و به راه بسیار سختی که در پیش داشتیم مقتدرانه ادامه دادیم.

ارائه خدمات اینترنتمان تا پایان فروردین ماه ۱۳۹۲ ادامه داشت لیکن به دلایل متعدد پس از ۱۰ سال مجبور به قطع ارائه خدمات در این زمینه (اینترنت) شدیم .

در سال ۱۳۸۴ گروه گرافیک تحریران با صرف هزینه ای بالغ به سیصد میلیون ریال بازهم برای اولین بار تجهیزاتی را وارد شهرستان کردیم که تعداد آن در آن زمان در استان انگشت شمار بود. و این تجهیزات چیزی نبودند جز دستگاه پلاتر هشت رنگ اپسون و لمینور حرفه ای و صنعتی به همراه جدیدترین دستگاه پرینت و کپی رنگی حرفه ای آن زمان که باورود آنها به بازار گناباد توسط تحریران تحول بزرگی در زمینه چاپ و کپی رنگی به وجود آمد.

اهداف شرکت کانون آگهی و تبلیغات تحریران

  • همکاری و جذب نیروی کار مجرب و فعال
  • اطلاع رسانی مناسب از طریق راه اندازی پایگاه های اطلاع رسانی
  • طراحی سامانه های فراگیر در اشاعه اطلاعات
  • ایجاد بستری مناسب برای معرفی خدمات و محصولات
  • تسهیل مدیریت محتوی و بانک اطلاعاتی مرتبط با هر شرکت
  • طراحی و پیاده سازی ایده هایی نو برای کارفرمایان